Wilcze plemiona

Wciel się w wilka, atakuj przeciwników i zostań Alfą!


#1 2013-07-03 13:43:49

Hija de la Luna

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 86
Punktów :   

Przykładowa karta wilka bądź wilczycy

Imię: Imię może składać się z maksymalnie pięciu członów. Może być w innym języku, jednakże wtedy należy w nawiasach zdradzić nam tłumaczenie mienia wilka. Nie mogą się w nim pojawiać liczby czy znaki interpunkcyjne. Imion się nie zmienia, niezależnie od okoliczności i powodów. Imię które wybierzesz zostaje z Tobą do czasu końca Twojej podróży z forum.
Wiek: Wiek podajemy w latach, ale jeśli chcecie, możecie podać nawet tygodnie, dni czy godziny. Wiek waha się od kilku dni do 100 lat. Stulatek jest uważany wśród wilków dopiero za osobę pełnoletnią. Wilkami starymi są wilki, których żywot przekroczył już około 500 lat. Wilki umierają przeważnie w wieku 700-800 lat.
Płeć: Tutaj zdradzamy płeć naszego wilka. Oczywiście może być on samcem lub samicą, wilkiem bądź wilczycą. Profesjonalnie jednak samicę wilka nazywamy waderą, natomiast samca - basiorem.
Wygląd: W tym punkcie dokładnie opisujemy wygląd naszej postaci. Była bym bardzo szczęśliwa, gdyby zostały wspomniane tam detale takie jak kolor oczu. W opisie ma się znaleźć co najmniej 5 zdań rozwiniętych.
Charakter: W tym punkcie nie chodzi o to, by wypisać kilka cech postaci, o nie. Tutaj trzeba się już wysilić. Ma to być bardzo szczegółowy opis zachowań wadery bądź basiora. Ważne jest to, aby potrafić utożsamić się z wilkiem o danym charakterze. Aż krew mnie zalewa, gdy doskonale widzę że wilk powinien według właściciela być wredny i oschły, natomiast jest miły jak baranek. Pamiętajcie o tym.
Historia: Wilk kiedyś musiał się urodzić, prawda? Musiał mieć rodziców, rodzinę, watahę. Możecie się tutaj o tym rozpisać. Docenię historie które będą oryginalne. I mam do was prośbę: nie wymyślajcie wszyscy historii o tym, jak rodzice wilka zostali bestialsko zamordowani, a wilk musiał sobie radzić sam. To się już przejadło, naprawdę.
Umiejętności: Nie mam na myśli tutaj mocy takich jak czytanie w myślach. Bardziej myślę o zwinności, szybkości, umiejętności logicznego a zarazem szybkiego myślenia. Ale też nie przesadzajcie. Wilk nie potrafi biegać 600 kilometrów na godzinę!
Tajemna moc wilka: Jest to punkt dla fanów fantazji i fantastyki. Każdy wilk i wilczyca żyjąca na naszym forum ma tak zwaną tajemną moc. Jest to moc, która zostanie odblokowana pewnego dnia, a wy zostaniecie o niej powiadomieni wiadomością prywatną. Codziennie jeden wilk będzie odkrywał swoją tajemną moc. Będzie to uwieńczenie całej postaci.
Dodatkowe: Chciałbyś wspomnieć o czymś ważnym, lecz nie wiesz w którym punkcie to zrobić? Ten punkt jest całkowicie dla was. Możecie tutaj umieszczać wszystkie informacje o swojej postaci, jednakże o których nie wspomniał nikt w punktach. Tutaj także umieszczamy rangę wilka.

Offline

 
Poszukujemy Alf oraz Bet do watah. Więcej na forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sab.pun.pl www.musa.pun.pl www.pokemonmmorpg.pun.pl www.powstancy.pun.pl www.opowiadaniasf.pun.pl