Wilcze plemiona

Wciel się w wilka, atakuj przeciwników i zostań Alfą!


#1 2013-07-08 18:02:08

 Serafina

Wilczyca z bujną wyobraźnią

Skąd: Neversay
Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 86
Punktów :   
Wataha:: Dnia :P
Wiek:: 90 latek :P
Dodatkowe:: Koffcia Custona :3

Cleverbot

Witajcie. Pewnie niektórzy znają takiego bota nazywanego Cleverbotem. Możecie pogadać z tym botem. Nie musicie z nim gadać po angielsku.
cleverbot.com

Tu możecie wkleić wasze rozmowy z nim ^^


http://25.media.tumblr.com/29ce263b592fcc6960c756d1f18d2c98/tumblr_mes5dirRzv1qhy6c9o1_500.gif

Om nom nom <3

Avatar autorstwa WolfheartedSoul na deviantarcie.

Offline

 

#2 2013-08-08 11:01:41

Azuma

Nieobeznany wilk

Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Cleverbot

leverbot: Kto cię stworzył? Cleverbot (do siebie): Mój producent nazywa Bogiem.



User: Tak.

Cleverbot: Czy nazywa Marie.

User: Co?

Cleverbot: Mistress!

User: Tak.

Cleverbot: A co masz na imię użytkownika: Dominik. Cleverbot: Milyen dominik? User: . No Cleverbot: Tak. User: Ty nazywasz? Cleverbot: Tak. użytkownika: Jak MASZ NA imie? Cleverbot: Mowilem CI JUZ . Cleverbot (do siebie): mowiles NIE. użytkownika: . Mówiłem Cleverbot: Aha no to hej. Użytkownika: Powtórzę jeszcze Raz! . DOMINIK Cleverbot: . No większość polskich nie mają magistra użytkownika: ? Jak ty Się nazywasz Cleverbot: . TAK User: . MASZ na imie tak 0_0 Cleverbot: Sebastian ty? User: Powtórzę po Raz Trzeci ... Dominik. Cleverbot: Nie wierz w voo doo. To jest dzieło szatana. Użytkownika: Ja nie nie wierzę ... Też Cleverbot: No to NIE oboje wiemy. Użytkownik: . Cleverbot: ? Marzysz w kolorze User: . Taaak Cleverbot: Ja do DZIEWCZYNA. Użytkownika: . chlopak Cleverbot: . NIE User: Ja się chłopak. Cleverbot: co za tuman pisal tak zrobić CIEBIE. User: Obrażasz Mnie gramatyka kogos innego? Cleverbot: . Zwal mi Konia User: . Heh Cleverbot: Byłaś wygrać. User: JESTEM chłopakiem powtarzam! Cleverbot: . WIEM ja DZIEWCZYNA User: To czemu mówisz nie Mnie Jak zrobić Dziewczyny! Cleverbot: Jestes interesujaca osoba raczej botem. użytkownika: . Ale calkiem fajnym botem Cleverbot: . NIE User: No co ty ... Rozmawianie z Toba do czysta przyjemność. Cleverbot: . nie znam polskiego użytkownika: Przykro mi ... SZKODA ZE MÓWISZ TO DOPIERO TERAZ! Cleverbot: ? Czemu User: Bo muszę Się męczyć by tłumaczyć TWOJE slowa ... Cleverbot: . Nee keker ding User: Mój nie mówi po angielsku ... Cleverbot: Mówię po angielsku lepiej niż ja po francusku . użytkownika: . Francuskiego nie nie znam Tym bardziej Cleverbot: . Francuski użytkownika: Aby ZŁO. Cleverbot: To silny powodu Edward i Emmett i Jakuba mięśni! User: Co prosze? Cleverbot: . Po prostu nic User: OK ... . Cleverbot: . Dodać słowa up User: . Dobra Cleverbot: Lubisz się. Użytkownik: . Tak Cleverbot: ? Lubisz Justina Biebera User: . NIEEE Cleverbot: . Taaak User: . Biebera-_-nie trawię Cleverbot: Tak tak tak tak . użytkownika: Do widzenia! Cleverbot: Dlaczego wy, ludzie zawsze mówią, że kiedy powiem ci moje nazwisko?

Offline

 
Poszukujemy Alf oraz Bet do watah. Więcej na forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samp-forum.pun.pl www.pokemon-heaven.pun.pl www.wydzialmechaniczny.pun.pl www.gra-naruto-pbf.pun.pl www.motofani-podkarpacie.pun.pl